Szukaj w serwisie
 

Witamy w internetowej galerii Mode De Vie

Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną zaczerpnąć inspiracji do swojego wnętrza bądź chcą kupić piękną rzecz / przedmiot i ozdobić nią swój dom. Każdy kto odwiedza galerię Mode De Vie ma prawo czuć się wyjątkowy. Każdy tak będzie traktowany!!!

dziękujemy za zainteresowanie


Rejestracja

Przed dokonaniem pierwszego zakupu prosimy o jednorazową rejestrację. Tylko rejestracja daje możliwość zakupu towaru w internetowej galerii Mode De Vie. Jednocześnie dzięki takiej opcji nie będziesz musiał uzupełniać swoich danych każdorazowo przy kolejnych zakupach.

W przypadku zamówień mebli prosimy przy opcjach dostawy wybrać opcję "odbiór osobisty".  Transport mebli załatwiany jest indywidualnie do każdego zamówienia. Uzgadniany i konsultowany z zamawiającym bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Koszt transportu (niezależnie od ilości zamawianych mebli i miejsca rozładunku) kształtuje się w granicach 150-250pln, kwota nie obejmuje wniesienia mebli , kierowca nie ma obowiązku pomocy przy wniesieniu.

Forma płatności

Za zakupiony towar płacisz przelewem dokonanym w banku lub na poczcie. Kwotę należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty zamówienia złożonego w systemie na wskazane w @ konto:

 Jeżeli w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia pieniądze nie wpłyną na konto zamówienie zostanie anulowane. Wpłata jest warunkiem wysyłki towaru.
Nie wysyłamy towaru za pobraniem
W opisie przelewu należy podać numer zamówienia
 
Koszty wysyłki

Koszt wysyłki pokrywa kupujący.
Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Koszt wysyłki zależny jest od zamówienia oraz ciężaru przedmiotów i jest automatycznie doliczany przy zamówieniu.  .

Czas oczekiwania.

Zamówienia w Mode De Vie są realizowane maksymalnie do 5 dni roboczych od chwili zaksięgowania zapłaty na naszym koncie. Na specjalne życzenie Klienta uzgodnione pomiędzy stronami jest możliwość wydłużenia terminu płatności bądź dostawy
Zawsze dokładamy wszelkich starań, by realizować zamówienie w jak najszybszym możliwym terminie.

Zwroty i reklamacje.

Bardzo prosimy o przemyślane zakupy z uwagi na brak zwrotów:(
Prezentowane przedmioty posiadają opis, zdjęcia można też przed kupnem zadać dodatkowe pytania.
W chwili odbioru towaru  sprawdź stan i zawartość przesyłki. Jest to bardzo ważne,  jeżeli zniszczenie lub uszkodzenie nastąpiło w trakcie transportu - reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności osoby doręczającej.
Wszelkie wady ukryte nie będące skutkiem niewłaściwego transportowania prosimy zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania. Wyroby uszkodzone lub wadliwe zostaną odesłane twórcy celem naprawienia ich. Jednak należy pamiętać, że w przypadku produktów unikatowych, wykonanych ręcznie, pojedynczych egzemplarzy trudnych do odtworzenia w identycznej postaci nie możemy zagwarantować, iż produkt zostanie wymieniony na taki sam, jeśli naprawa nie będzie możliwa. W tej sytuacji Mode De Vie zaproponuje zwrot pieniędzy.
Uszkodzony produkt przesyłany jest do nas na koszt Kupującego. Mode De Vie natomiast pokrywa koszty odesłania naprawionego przedmiotu.

Cena

Cena podana przy produktach obowiązuje w chwili zamówienia.

UWAGA!!!!

Informujemy, że od 1 styczna 2012 roku firma Mode De Vie nie jest płatnikiem podatku VAT.

Do każdej sprzedaży wystawiamy rachunek zakupu (dowód sprzedaży).

 
Projekt & cms: www.zstudio.pl