Szukaj w serwisie
 
Meble NOWE

Jeżeli w Twoim domu ma być niepowtarzalny, oryginalny i unikalny klimat my jesteśmy od tego aby pomóc Tobie stworzyć takie miejsce:)

W naszej galerii można kupić meble nowe z litego drzewa sosnowego
(nie sklejka, nie dykta oraz nie mielone drewno).
Sprzedajemy własne wzornictwo bądź proponowane przez Klienta. Dostosowujemy się wymiarem do indywidualnych potrzeb.

W przypadku mebli na zamówienie prosimy o wysłanie na adres sm@modedevie.pl wymiarów mebla a my zaproponujemy wzór oraz niezobowiązującą ofertę cenową. Można również wysłać zdjęcie mebla, który jest Twoim marzeniem a my wykonamy go specjalnie dla Ciebie.


Każdy Klient, który zamawia u nas meble i życzy sobie aby nie wystawiać podobnego w naszej galerii szanujemy Jego wolę i nie sprzedajemy takowego ponownie.

Renowacja MEBLI STARYCH

Jeżeli podobają się Tobie meble, które sprzedajemy ale jednak nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek możemy z Twoich starych mebli zrobić piękne ,bielone i przecierane mebelki. Muszą jednak być z drzewa.

Propozycja – jeżeli jesteś w posiadaniu starych pożółkniętych mebli sosnowych pokrytych lakierem na wysoki połysk my od Ciebie je zabierzemy i ożywimy ich duszę! Będą odrestaurowane i takie piękne jak wystawione w naszej galerii.


Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij zdjęcie swoich starych mebli na adres sm@modedevie.pl a przygotujemy niezobowiązującą wycenę.


Pamiętaj! Nie musisz kupować nowych mebli, wystarczy sięgnąć po swoje stare meble do garażu a my przygotujemy z nich cudeńka:)

 
Projekt & cms: www.zstudio.pl