Szukaj w serwisie
 
Regulamin Mode De Vie

Regulamin Mode de Vie

(przed przystąpieniem do zakupów proszę zapoznaj się z Regulaminem)
 
Rejestracja

Przed dokonaniem pierwszego zakupu prosimy o jednorazową rejestrację. Tylko rejestracja daje możliwość zakupu towaru w internetowej galerii Mode De Vie. Jednocześnie dzięki takiej opcji nie będziesz musiał uzupełniać swoich danych każdorazowo przy kolejnych zakupach.

Forma płatności

Za zakupiony towar płacisz przelewem dokonanym w banku lub na poczcie. Kwotę należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty zamówienia złożonego w systemie podane konto w zakładce "formy płatności":

Jeżeli w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia pieniądze nie wpłyną na konto zamówienie zostanie anulowane. Wpłata jest warunkiem wysyłki towaru.
Nie wysyłamy towaru za pobraniem
W opisie przelewu należy podać numer zamówienia

UWAGA!!

Aby rozpoczac proces realizacji zamówienia  mebli niezbędna jest wpłata na konto Mode De Vie min. 20% zadatku. Zadatek liczony jest od  ogólnej kwoty zamówienia. W przypadku rezygnacji z zamówienia przez Klienta zadatek nie zostanie zwrócony a z niego zostaną pokryte koszty wytworzenia mebli.
 
Koszty wysyłki

Koszt wysyłki pokrywa kupujący.
Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Towar wysyłany jest priorytetem lub listem poleconym. Koszt wysyłki zależny jest od zamówienia oraz ciężaru przedmiotów i jest automatycznie doliczany przy zamówieniu.  .

Czas oczekiwania.

Zamówienia w Mode De Vie są realizowane maksymalnie do 5 dni roboczych od chwili zaksięgowania zapłaty na naszym koncie. Na specjalne życzenie Klienta uzgodnione pomiędzy stronami jest możliwość wydłużenia terminu płatności bądź dostawy
Zawsze dokładamy wszelkich starań, by realizować zamówienie w jak najszybszym możliwym terminie.

Zwroty i reklamacje.

Bardzo prosimy o przemyślane zakupy z uwagi na brak zwrotów:(

Meble wystawione do sprzedaży w naszym sklepie są meblami starymi, oryginalnymi więc mogą posiadać ślady użytkowania. Jednak wszystkie są starannie przez nas wykonywane. Zawsze chętnie wysyłamy dodatkowe zdjęcia przedmiotów wystawionych w naszej galerii. W przypadku mebli na indywidualne zamówienie Klienta dostosowujemy się do preferowanych typów mebli, wymiaru, koloru itp.
Prezentowane przedmioty posiadają opis, zdjęcia można też przed kupnem zadać dodatkowe pytania.
W chwili odbioru towaru  sprawdź stan i zawartość przesyłki. Jest to bardzo ważne, gdyż jeżeli zniszczenie lub uszkodzenie nastąpiło w trakcie transportu - reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności osoby doręczającej.
Wszelkie wady ukryte nie będące skutkiem niewłaściwego transportowania prosimy zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania. Wyroby uszkodzone lub wadliwe zostaną odesłane twórcy celem naprawienia ich. Jednak należy pamiętać, że w przypadku produktów unikatowych, wykonanych ręcznie, pojedynczych egzemplarzy trudnych do odtworzenia w identycznej postaci nie możemy zagwarantować, iż produkt zostanie wymieniony na taki sam, jeśli naprawa nie będzie możliwa. W tej sytuacji Mode De Vie zaproponuje zwrot pieniędzy.
Uszkodzony produkt przesyłany jest do nas na koszt Kupującego. Mode De Vie natomiast pokrywa koszty odesłania naprawionego przedmiotu.

W sprawach spornych obowiązuje:

Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)

Cena

Cena podana przy produktach obowiązuje w chwili zamówienia.

Polityka prywatności.

Mode de Vie  zobowiązuje się do ochrony danych danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.
Klient ma prawo do wglądu, poprawiania oraz usuwania danych, które podał przy zakładaniu konta.
Mode De Vie  zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zarejestrowanych Klientów jakimkolwiek podmiotom czy osobom trzecim.
 
Korzystanie ze stron Mode De Vie i składanie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

 
Projekt & cms: www.zstudio.pl